OMIKRON

 HOME : LINKS  ABOUT : RSS 


game


Fahrenheit Poland

Tytuł: Fahrenheit
Dystrybutor zagraniczny: Atari
Rodzaj: Przygodowa/Zręcznościowa
Platforma: PC

Fahrenheit to trójwymiarowa gra przygodowa z elementami akcji.

Akcja gry rozgrywa się w Nowym Jorku, w styczniu roku 2009. Miastem wstrząsa nagła fala brutalnych morderstw. Zwykli obywatele zabijają nieznanych sobie ludzi w miejscach publicznych, sami nie wiedząc czemu to robią i co ich do tego skłoniło.

Nasz bohater, Lucas Kane, jest kolejną osobą, która dokonała bestialskiego mordu. Kane nie wiedząc czemu, zabija obcego sobie mężczyznę w restauracji. Nawiedzany przez dziwne wizje ucieka przed policją i usiłuje dowiedzieć się co się stało – dlaczego zabił.

Gracz szuka rozwiązania zagadkowych wydarzeń wcielając się zarówno w Kane’a jak i inspektor Carlę Valenti, która wraz ze swoim partnerem Tylerem Milesem zajmuje się sprawą owych morderstw.

Poza oryginalnym scenariuszem gra wyróżnia się również całkowicie innowacyjnym systemem sterowania. Teraz nie wystarczy wyłącznie skierować bohatera we właściwym kierunku i kliknąć na jakieś miejsce na ekranie – aby wykonać jakąś czynność, należy DOSŁOWNIE wykonać odpowiedni (wskazany przez grę) ruch myszką. Ruch ten wykonuje się w stronę obiektu i tak długo jak dana czynność powinna trwać. Taki system pozwala znacznie bardziej “wczuć się” w każdą wykonywaną przez naszą postać czynność.


Source: Licomp Empik Multimedia Sp. z o.o.

Related links:
News
Video
Músic
Demo
Official page

Fahrenheit Poland Sunday, September 18, 2005
<< HOME

Previous News

hosting1996 - 2018 "Omikron Game" . This is a private blog, the main aim of keeping articles on-line through the years for my poor memory. Please respect authors rights and ask them personally for coping material. Some links may lead to 404, is not my fault.